Ota yhteyttä

Voit antaa meille palautetta tai esittää kysymyksiä. Hyödynnämme palautetta kootessamme Usein kysytyt -osion kysymyksiä.

  • Jätä yhteystiedot yhteydenottoa varten.

Yhteystiedot

Johtoryhmä

Hannu Välimäki

Toimitusjohtaja
p. +358 40 196 6311
hannu.valimaki@apotti.fi

Lassi Lindblom

Hankejohtaja
p. +358 50 581 7187
lassi.lindblom@apotti.fi

Johanna Klemetti

Viestintäjohtaja
p. +358 40 704 1148
johanna.klemetti@apotti.fi

Hannu Laitinen

Hallintojohtaja
p. +358 40 653 0094
hannu.laitinen@apotti.fi

Mika Honkanen

Tuotantojohtaja
p. +358 40 517 0050
mika.honkanen@apotti.fi

Monica Hostio

Johtaja, Asiakkuudet ja sisältö
p. +358 40 620 9906
monica.hostio@apotti.fi

Jaakko Asplund

Johtaja, Tuote- ja arkkitehtuurin hallinta
p. +358 40 531 0312
jaakko.asplund@apotti.fi

Heikki Onnela

Tuotekehitysjohtaja
LL, erl.
p. +358 44 374 0474
heikki.onnela@apotti.fi

Noora von Fieandt

Projektijohtaja
p. +358 50 4279328
noora.vonfieandt@apotti.fi

Sirkku Mattsson

Projektijohtaja
p. +358 50 3491519
sirkku.mattsson@apotti.fi

Hallitus

Juha Jolkkonen

Hallituksen puheenjohtaja
Toimialajohtaja
Sosiaali- ja terveystoimiala
Helsingin kaupunki
p. +358 9 31042215
juha.jolkkonen@hel.fi

Mari Frostell

hallituksen varapuheenjohtaja
Talousjohtaja
HUS Talousjohto
p. +358 400 748 767
mari.frostell(at)hus.fi

Seppo Heinonen

Toimialajohtaja
HYKS Naistentaudit ja synnytykset
p. +358 9 471 72800
seppo.heinonen(at)hus.fi

Christoffer Masar

Kaupunginjohtaja
Kauniaisten kaupunki
p. +358 50 411 0163
christoffer.masar(at)kauniainen.fi

Jaakko Niinistö

Apulaiskaupunginjohtaja, konserni- ja asukaspalvelut
Vantaan kaupunki
p. +358 50 321 0548
jaakko.niinisto@vantaa.fi

Marja-Leena Rinkineva

Elinkeinojohtaja
Helsingin kaupunki
p. +358 50 559 9183
marja-leena.rinkineva(at)hel.fi

Minna Sevón

Talouspalvelukeskuksen johtaja
Vantaan kaupunki
p. +358 40 574 7646
minna.sevon@vantaa.fi