Ota yhteyttä

Voit antaa meille palautetta, kehitysehdotuksia tai esittää kysymyksiä. Kokoamme Usein kysytyt kysymykset palautteen perusteella.

palaute

  • Jätä yhteystiedot yhteydenottoa varten.

Yhteystiedot

Johtoryhmä

Hannu Välimäki

Toimitusjohtaja
p. +358 40 196 6311
hannu.valimaki(at)apotti.fi

Heikki Onnela

Tuotekehitysjohtaja
LL, erl.
p. +358 44 374 0474
heikki.onnela(at)apotti.fi

Johanna Klemetti

Viestintäjohtaja
p. +358 40 704 1148
johanna.klemetti(at)apotti.fi

Lassi Lindblom

Projektiyksikön johtaja
p. +358 50 581 7187
lassi.lindblom(at)apotti.fi

Monica Hostio

Johtaja, Asiakkuudet ja Sisältö
p. +358 40 620 9906
monica.hostio@apotti.fi

Noora von Fieandt

Projektijohtaja
p. +358 50 4279328
noora.vonfieandt@apotti.fi

Sirkku Mattsson

Projektijohtaja
p. +358 50 3491519
sirkku.mattsson@apotti.fi

Jaakko Asplund

Hallintojohtaja
p. +358 40 531 0312
jaakko.asplund@apotti.fi

Mika Honkanen

Vt.  Tuotantojohtaja
p. +358 40 517 0050
mika.honkanen@apotti.fi

Tukitoiminnot

Heikki Moisander

Talouspäällikkö
p. +358 40 569 4826
heikki.moisander(at)apotti.fi

Timi Lallimo

Henkilöstöpäällikkö
p. +358 40 176 8608
timi.lallimo(at)apotti.fi

Tuija Honkaheimo

Hallintopalvelusihteeri
p. +358 45 2303 657
tuija.honkaheimo(at)apotti.fi

Kristiina Aarrelampi

Johdon sihteeri
p. +358 40 500 0534
kristiina.aarrelampi@apotti.fi

Hallitus

Juha Jolkkonen

Hallituksen puheenjohtaja
Toimialajohtaja
Sosiaali- ja terveystoimiala
Helsingin kaupunki
p. +358 9 31042215
juha.jolkkonen@hel.fi

Jukka T. Salminen

Apulaiskaupunginjohtaja
Sosiaali- ja terveydenhuollon toimiala
Vantaan kaupunki
p. +358 9 839 22800
jukka.t.salminen(at)vantaa.fi

Antti Ylä-Jarkko

Tietohallintojohtaja
Vantaan kaupunki
p. +358 43 825 2900
antti.yla-jarkko(at)vantaa.fi

Seppo Heinonen

Toimialajohtaja
HYKS Naistentaudit ja synnytykset
p. +358 9 471 72800
seppo.heinonen(at)hus.fi

Mari Frostell

Talousjohtaja
HUS Talousjohto
p. +358 400 748 767
mari.frostell(at)hus.fi

Christoffer Masar

Kaupunginjohtaja
Kauniaisten kaupunki
p. +358 9 5056 237
christoffer.masar(at)kauniainen.fi

Sami Sarvilinna

Kansliapäällikkö
Helsingin kaupunki
p. +358 40 334 2111
sami.sarvilinna(at)hel.fi